Eduarena - Księgarnia Językowo - Edukacyjna Zarejestruj się lub Zaloguj się
Koszyk

100% Ciebie, Czyli Książka o Miłości, Seksie i Zagłuszaczach

W magazynie
SKU
9788381430869
SKU 9788381430869
Wydawnictwo Czarna Owca
Autor Wiesław Sokoluk, Bianka-Beata Kotoro
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 248
Format 160 x 220
Nasza cena 35,99 zł Normalna cena 39,99 zł
Produkt w magazynie Wysyłamy w ciągu 24h
100% ciebie, czyli książka o miłości, seksie i zagłuszaczach to zbiór podstawowych informacji z zakresu seksuologii, psychologii i prawa, absolutnie niezbędnych, by rozpocząć nowy etap w życiu świadomie i odpowiedzialnie, bez zbędnych obaw, za to czerpiąc z niego maksimum przyjemności.
Autorzy opisują zarówno jasną, jak i ciemną stronę seksu, obalają liczne stereotypy, pomagają poznać i zaakceptować nie tylko swoją cielesność, ale również skomplikowane uczucia, dostarczają wielu przydatnych informacji dotyczących zdrowia czy metod antykoncepcji, radzą, jak stawiać granice, by w każdej relacji czuć się pewnie i bezpiecznie.
Wokół tematu seksu krąży wiele przestarzałych mitów i fałszywych przekonań. Dzięki tej książce poznacie prawdę o seksualności. Lektura obowiązkowa nie tylko dla młodzieży.
Joanna Keszka
dziennikarka, propagatorka kobiecej seksualności
Nareszcie w książce o seksualności dla młodych przemycono umiejętnie i z gracją tematy zdrowotne, łącznie z nowotworowymi. Młodzi mogą dowiedzieć się też o seksie niepełnosprawnych i o stomii! To wspaniale! Polecam!
prof. dr hab nauk med. Adam Dziki
chirurg i proktolog, konsultant woj. łódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej, kierownik I Katedry Chirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
W końcu pojawiła się książka dla młodzieży, która ma szansę konkurować z Internetem. I może wygrać, bo naprawdę można się z niej czegoś dowiedzieć o seksie. Polecam również rodzicom!
dr Alicja Długołęcka
pedagog, edukator seksualny, autorka wielu podręczników i książek
Więcej informacji
SKU 9788381430869
Wydawnictwo Czarna Owca
Autor Wiesław Sokoluk, Bianka-Beata Kotoro
Data Wydania 2019
Oprawa Miękka
Ilość stron 248
Format 160 x 220